cc2432

4DN

   Toplam Ürün Sayısı : 0
Bu Markada Ürün Bulunamadı..


4 Dimension Nutrition klasik bir supplement şirketi değildir. Sporcuların hak ettikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için dünyanın en etkili takviyelerini üretmeyi amaçlayan bir mühendis düşüncesine sahiptirler. 4DN için sporcu besinleri üretimi sadece bir iç değil hayatın içinde buldukları en büyük tutkudur.

4DN tarafından geliştirilen her ürün klinik bilime dayanmaktadır. Firma üretimde kullanacağı tek bir bileşen bile gerçek insan araştırmaları tarafından desteklenmiyorsa, 4DN standartlarına uymadığı için kullanılmaz. Bu sayede 4DN ürünlerine olan güven artmaktadır. Kalite taahhüdünü her şeyin önünde tutan firmanın üretim tesisi Avrupa Birliği, cGMP ve HACCP tarafından üç kez sertifikalandırılmıştır.

Ülkemizde özellikle termojenik yağ yakıcı ürünleri olan 4DN Cycle 4 Plus ile öne çıkan marka aynı şekilde 4DN Whey Phase ve Glutamine ile spor severlerin gönlünü kazanmayı başardı. Kaliteli ürünleri ve sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz eden marka kendini geliştirmek için klinik deneyler ile üretimi desteklemektedir. 4DN bununla birlikte farklı spor dallarını destekleyen ürünleri ve ihtiyaçlara yönelik üretim anlayışı sayesinde sektörün önemli bir markası haline gelmiştir.