Dymatize Nutrition

Dymatize Ürünleri

   Toplam Ürün Sayısı : 11
  • 1


Dymatize Hakkında

Dymatize Nutrition 1994’ten beri en yüksek kalitede ve en güvenli şartlarda üretilen sporcu ürünlerini tedarik etmektedir. Bu sektörde başarılı olmanın en önemli parçalarından birinin güven olduğunu bilen Dymatize Nutrition, bu güveni sporculara özel bir şekilde uyguladıkları kalite kontrol testleri ile sağlamaktadır.

Bugüne kadar 250’den fazla farklı ürün üretmiş olan Dymatize Nutrition, özellikle protein tozları kategorisinde sektörün başarılı firmalarından birisidir. Dymatize bu başarısını 2013 yılında Dymatize Iso 100 ürünü ile her yıl düzenlenen “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanarak tescillemiştir. Dymatize Nutrition ürünlerinde hiçbir doping ve domuz katkı maddesi bulunmamaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Dymatize Nutrition protein tozları ve gainer ürünleri ile tanınır. Fakat pre-workout, amino asit, kreatin, l-karnitin, glutamin ve bcaa kategorilerinde de ürünleri vardır.

Çok Sevilen ve Kullanılan Ürünleri

Dymatize Nutrition’ın en iyi bilinen ürünü ISO 100 adlı 100% whey proteinidir. Her alanda çok başarılı ve kaliteli bir whey protein ürünüdür. Ürünün verdiği sonucun yanı sıra lezzeti ile de çok beğenilmektedir. Dymatize ISO 100 ürünü ile bodybuilding.com’un her yıl düzenlediği yarışmalarda 2013 -2016 yıllarında birinci seçilerek 4 yıl üst üste ödül aldı. Dymatize Protein Tozu ile elde ettiği bu başarı aynı şekilde Dymatize’ın Super Mass Gainer ürünü ile de kendini gösterdi. Dymatize gainer kilo almak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Her serviste 254 gr karbonhidrat, 52 gr protein içermektedir. Dymatize Gainer içeriğinde bulunan yüksek miktardaki kompleks karbonhidrat, kilo almaya ya da hacim kazanmaya çalışan sporcuların ek kalori alımına yardımcı olabilir. Dymatize Micronized Glutamine ise antrenman sonrası ve sırasında alınan, glutamin ürünleri içinde çok başarılı, kaslara en yüksek oranda katılan amino asit ürünüdür. Tüm ürünlerinde kaliteyi yansıtan Dymatize BCAA ürünleri ile de göz doldurmaktadır.

Üretim

Dymatize Nutrition, ürünlerini Teksas eyaletinin Dallas şehrinde bulunan fabrikalarında üretmektedir. Dymatize, tüm üretimlerini sahiplenmeleri dışında 3 farklı araştırma laboratuvarı, 4 kalite kontrol laboratuvarı ve kendilerinin araştırma yaptığı tat laboratuvarlarına sahiptir.

Kalite Güvenilirliği

Tüm Dymatize ürünleri “Informed-Choice Trusted by Sport” sertifikasını almıştır. Kendi üretimleri sonunda 3 gün boyunca kalite kontrolünden geçen ürünler sonrasında müşteriye ulaşır. Bu yüzden bir Dymatize ürünü aldığınızda içiniz her zaman için rahat olabilir. Üniversite araştırmaları sayesinde geliştirilen ürünler en yüksek standarttadır.

Sponsorlar

Dymatize Nutrion’ın takımında sponsor olduğu 24 tane profesyonel vücut geliştirici atlet bulunmaktadır. Bu kişilerin arasında “IFBB Pro Bodybuilder” ve “USA National Freestyle Wrestling Champion” olan Andy Haman vardır. Dymatize Nutrition uzun bir süre boyunca 2 kere bayan figürde Olympia yarışmasını kazanan Erin Stern’e sponsor olmuştur. Dymatize Nutrition, sponsorluğundaki atletlere ürün geliştirme sürecinde danışmaktadır.