Grenade

Grenade

   Toplam Ürün Sayısı : 14
Grenade Thermo Detonator 4 Kapsül
Grenade Thermo Detonator 4 Kapsül
7.00 TL
Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 500 Gr
Yüksek emilim oranına sahip olan ürün saf glutamine içeriğine sahip olması sebebiyle sporcunun ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan bir üründür.
129.00 TL
Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate Çikolata 1816 Gr
İçeriğindeki kompleks karışımı sayesinde sporcunun hem kısa hem de uzun süreli protein ihtiyacının karşılanmasına destek olur.
264.00 TL
Grenade Thermo Detonator T-Shirt
Thermo Detonator T-Shirt
55.00 TL
Grenade Shaker 600ml
Spor öncesinde, sırasında ve sonrasında besin desteği kullanımını kolaylaştırmak amaçlı dayanıklı bir aksesuardır.
39.00 TL
Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr
Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr
64.00 TL
Grenade Bcaa 8:1:1 150 kapsül
İçeriğindeki yüksek oranda Lösin miktarı sayesinde kas yapımına ve protein sentezine olan desteği yüksek olan bir Bcaa ürünüdür.
94.00 TL
Grenade Defend BCAA Çilek-Mango 390 Gr
Kas yıkımını azaltma ve toparlanmaya destek çift zincirli aminoasit. Antrenman esnasında kas yıkımını azaltmaya, yeni kas dokularının gelişmesini desteklemeye yardımcıdır.
139.00 TL
Grenade 50 Calibre Pre-Workout Çilek
Antrenmandan önce performans arttırma ve kasları spora hazırlama.
189.00 TL
Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr
Kreatin monohidrat içeriğine sahip ürün sporcuların spor kalitesinin artmasında önemli bir role sahiptir.
89.00 TL
Grenade 50 Calibre Pre-Workout Kola 50 Servis
Antrenmandan önce performans arttırma ve kasları spora hazırlama.
189.00 TL
Grenade Defend BCAA Yeşil Elma 390 Gr
Kas yıkımını azaltma ve toparlanmaya destek çift zincirli aminoasit. Antrenman esnasında kas yıkımını azaltmaya, yeni kas dokularının gelişmesini desteklemeye yardımcıdır.
139.00 TL
Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Performans ve enerji üretimine destek olan, metabolizma hızlandırıcı, yağ yakıcı kompleks üründür.
179.00 TL
  • 1


 

 

Grenade Hakkında:

Grenade Nutrition sektöre 5 yıl önce katılmıştır ve tek ürünü Grenade Thermo Detonator ile büyük bir ilgi toplamıştır. Grenade 2010 yılından günümüze kadar geçen bu kısa sürede 100’den fazla ülkeye açılmıştır. Profesyonel atlet, fitness meraklısı ve ordu çalışanları tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. Grenade’in değişik tasarımları ve güçlü formüllerine borçlu olduğu başarısı sayesinde, günümüzde 16’dan fazla ürünü satışa sunmaktadır. Grenade 2010 yılında, Alan ve Juliet Barratt çifti tarafından bir aile işi gibi kurulmuş olsa da, 2014’te Grovepoint Capital tarafından büyük bir yatırım alan Grenade, gelecekte birçok yeni ürün ile karşımıza çıkabilir.

 

Grenade Nutrition Ürün Çeşitliliği

Grenade Nutrition pre-workout ve yağ yakıcı ürünlerinden dolayı tanınmakta olsa da, yeni çıkardıkları protein tozu da büyük ilgi görmüştür. Enerji veren ürünlerde uzmanlaşan Grenade markası ürettikleri ürünlerin içeriklerinin yanı sıra, ürünler için geliştirilmiş olan olağan dışı ambalajlar ile sporcuların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

Çok Sevilen ve Kullanılan Ürünleri

Grenade Nutrition kreatif paketlemesi ve etkili ürünü Grenade Thermo Detonator ile bilinir. Grenade Thermo Detonator 2012’den beri tek başına 6’dan fazla en iyi yağ yakıcı ödülü almıştır ve en iyi yağ yakıcılardan biri olarak görülür. Grenade 50 Calibre adlı pre-workout ürünleri de çok yoğun ilgi görmüştür ve 2012 yılında “Pre Workout of the Year” ödülünü almıştır. Grenade 50 Calibre kompleks bir amino asit olmakla birlikte uyarıcı içeriğe sahiptir ve spor öncesi enerji için idealdir. Grenade daha çok enerji veren ürünleri ile bilinse de, Grenade Hydra 6 Premium Protein adlı protein tozları da öne çıkanlardan ürünlerindendir. Grenade Hydra 6 Premium Protein %50 İzole Whey ve %50 Micellar Kazein içerir, bu sayede hem kısa süre içinde hem de bütün gün boyunca sizi besleyen bir protein tozu olarak yoğun ilgi görmektedir.

 

Üretim

Grenade Nutrition ürünlerinin büyük bir kısmı Ingiltere’de üretilmektedir. Grenade Nutrition ürünleri hiçbir doping ve domuz katkı maddesi içermemektedir.

 

Sponsorlar

Grenade Nutrition’ın dünya klasmanındaki 11 kişilik atlet, vücut geliştirme, dayanıklılık sporcuları ve fitness modelleri takımı bulunmaktadır. Grenade’in ekibinde, Muscle & Fitness dergisi Türkiye ve Muscle & Body Magazine Amerika sayılarına çıkan Türk asıllı Melih Çöloğlu bulunmaktadır. Grenade Nutritin ayrıca daha önce orduda çalışmış asker ve atletlere de sponsordur. Bu atletler arasında British Novice Musclemania yarışmasını kazanan ve 7 sene Irak’ta görev yapmış Jamie Alderton da bulunmaktadır.