Hardline Nutrition

Hard Line

   Toplam Ürün Sayısı : 1
  • 1


2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markalar içinde en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip olan Hardline Vitamin mağazaları ve vitamin.com.tr’de en çok tercih edilen markalardan biri konumundadır.

Supplement sektörünü en çok tercih edilen ürünü şüphesiz protein tozlarıdır. Hardline Whey proteini Whey 3Matrix ile fiyat performans avantajı ile vücut geliştirme ile ilgilenler arasında oldukça tercih edilmektedir.

Sporun ve sporcunun yanında mottosunu her daim sürdüren Hardline markası Türkiye’de sponsor olduğu sporcular ve katıldığı spor etkinlikleri ile sektörün gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır. Genç sporcuların bilinçlenmesi için çalışmalar yaptığı gibi gelecek vaat edenlere yaptıkları destekler ile onların dünya arenasında başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktadır.

Tübitak destekli Ar-Ge laboratuvarında yeni formulasyon çalışmaları yaparak ileri seviye ürünlerin geliştirilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Dünya lideri hammadde üreticilerinin ürünlerini kullanan Hardline müşterilerinin en iyisine ulaşmasını amaçlamaktadır.