Multipower

Multipower

   Toplam Ürün Sayısı : 1
  • 1


1977 yılında kurulan multipower 30 yıldır elde edindiği tecrübeyi sporcu gıdalarına geliştirmeye harcamaktadır. Türkiye’de de her spor dalında oldukça tercih edilen markalar arasındadır. Firmanın öne çıkan ürünlerinin başında Multipower Gainer ve Multipower protein tozu gelmektedir.

Türkiye’de vücut geliştirme sporunun son yıllarda trendi yükselmekte. Powerlifting ve crossfit gibi yurtdışında da talebi artan spor türleri ülkemizde bilinilirliği arttıkça bu sporlarla ilgilenen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamada kullandıkları sporcu gıdaları da daha fazla tercih edilmeye başlandı. Multipower markası her dalda spor ile ilgilenen kişilere uyacak bir ürün yelpazesine sahip bu sayede kadın erkek fark etmeksizin her yaş grubunda sevilmektedir.

Lezzetli protein barları ile hem açlığınızı bastırmanızı sağlarken hem de düşük kalorili yapısı sayesinde sağlıklı bir atıştırmalık yerine geçmektedir. İçerikleri oldukça güçlü bileşiklerden oluşan sporcu gıdaları serisi kullanış amaçlarına bağlı olarak spor öncesi, spor içinde ve spor sonrasında ihtiyacınız olan besinlerin daha hızlı şekilde vücudunuza ulaşmasına yardımcı olabilmektedir.