Musclepharm

Musclepharm Ürünleri

   Toplam Ürün Sayısı : 9
  • 1


MusclePharm ödüllü ve dünya çapında endüstri lideri spor beslenme markasıdır. Klinik olarak kanıtlanmış, güvenli ve etkili takviyeleri, her spor ve aktivitedeki sporculara ulaşırken her türlü yaşam tarzı hedefini destekler. MusclePharm ürünleri güç ve dayanıklılığı, kilo vermeyi, kas büyümesini veya genel sağlık ve güzellik hedeflerinizi geliştirmeye yardımcı olur.

Beklentilerinizi aşacak ve istediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak bir dizi ürünleri spor severlerin beğenisine sunduğu gibi sürekli yaptıkları Ar-Ge çalışmaları ile ürünleri daha ileri seviyelere taşımayı amaçlamaktadırlar. MusclePharm markasının vizyonu; spor sever nesillerin hızlı gelişebilmesi, onları destekleyici ürünlerin kolay uygulanabilir olması ve profesyonel sporcularla birlikte gündelik hayatın aktif bireyleri olan küresel tüketici arasında etkilerini istenilen seviyeye taşıyabilmektir.

Bu anlamda MusclePharm ürünleri geniş yelpazesi ile sporcuların hayatına yenilik katmaktadır. Özellikle Arnold Schwarzenegger ile birlikte yaptıkları Arnold serisi oldukça ilgi görmüştür. Şuan MusclePharm Whey protein ürünleri ile oldukça ilgi çektiği gibi MusclePharm Assault Black, BCAA 3:1:2, MusclePharm Isolate Whey, MusclePharm Amino 1 ve Armor V gibi ürünleri ile rakipleri karşısında öne çıkmaktadır.