Olimp Sport Nutrition

Olimp

   Toplam Ürün Sayısı : 6
  • 1


1991 yılından bu yana, Olimp Laboratuvarları yalnızca modern ve etkili ürünler yaratarak değil, aynı zamanda en kaliteli paket ve mükemmel tasarımlar sunarak eğilimleri de belirliyor. Dünya çapında tüketicilerin istekleri ve ihtiyaçlarının yanında gözleri ve zihinleri de hedefleyerek satın aldığı ürünlerin benimsenmesini sağlayan Olimp markası sektörü de bu yönde hareket etmesini sağlamıştır.

Beslenme ve beslenme takviyeleri üretiminde çeyrek asır tecrübesi bulunan Olimp Sport Nutrition kendine her zaman tutku ile üretme mottosunu aşılamıştır. OLIMP SPORT NUTRITION sadece sporda beslenme ürünleri üretmekle kalmayarak yenilikçi yaklaşımlarını uygulamak ve aynı zamanda da sürekli kendini geliştiren bir şirket olarak öne çıkmaktadır.

16 yılı aşkın süredir modern bir üretim ve laboratuvar üssüne sahip olan Olimp alanında uzmanlarla çalışmaktadır. Markanın ülkemizde de en çok sevilen ürünleri arasında bulunan Olimp BCAA ve Olimp Protein içerikleri ve etkileri ile neden bu kadar fazla sevildiklerini göstermektedir.