Optimum Nutrition (ON) 1986’dan beri dünyada en iyi tanınan sporcu gıdaları markalarından biri olmuştur. ON geliştirdiği Gold Standard %100 Whey ve Optimum Gold Casein ürünleriyle sektörde bir çok defa ilki başarıp standartları belirlemi

Optimum Nutrition

   Toplam Ürün Sayısı : 5
  • 1


Dünyanın en çok tercih edilen supplement markalarından biri olan Optimum Nutrition uluslararası peynir ve besleyici içerikli lider bir grup olan Glanbianın bir parçasıdır. özellikle Whey proteinleri kazandıkları ödüllerle de öne çıkmaktadır. Optimum Nutrition Protein Tozu diğer adıyla Optimum Gold Whey vücut geliştirme sporu ile ilgilenen tüm spor severlerin yakından bildiği bir üründür.

1986 yılından beri sektörde bulunan Optimum Nutrition Türkiye pazarında büyük başarılara sahiptir. Özellikle Optimum Nutrition Gold Standart %100 Whey ve Serious Mass ürünleri ile öne çıkan marka geniş ürün yelpazesi ile tüm sporculara hitap etmektedir.

Optimum Nutritionun sıkı içerik maddeleri seçimi, kalite kontrolü, laboratuar testleri ve imalat işlemleri bir sebepten dolayı yapılır: Size en yüksek kalitedeki spor beslenme ürünlerini sunmak. Firma tutarlı kaliteyi piyasaya sunma misyonuyla kurulmuştur ve daha da yüksek standartlar belirlemek için sürekli çalışmaktadır.

ABD genelinde yaklaşık 10.000 özel perakende mağazasında, spor salonlarında ve fitness salonlarında olduğu kadar büyük bakkal zincirleri ve ilaç mağazalarında da satılan Optimum Nutrition ürünleri ülkemizde dahil olmak üzere dünya çapında 70 ten fazla ülkede de satılmaktadır.