PowerBar Ürünleri

   Toplam Ürün Sayısı : 2
  • 1


Powerbar otuz yıl önce, sporcu gıdaları sektöründe bir devrim yapmak için geliştirdikleri vizyonla yola çıktı. Sporcuların ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için gerekenleri göz önünde bulundurarak, kasları dolduran ve ruhu her fırsatta yeniden canlandıran yüksek kaliteli ürünler üreterek başladıkları bu misyona ne kadar sağdık oldukları sektörün diğer oyuncuları tarafından da örnek alınan bir akıma döndü. Powerbar markası her zaman bir sporcu gibi gücünü arttırmaya ve bitiş çizgisini geçmeye yarayacak çalışmalarda sizin yanınızda yer aldı sizinle birlikte bu yarışın içinde bulundu.

PowerBarı bugün diğer markalardan farklı kılan sporcuları daha yakından tanıyor olmaları çünkü onlarda sizinle birlikte yarışıyor ve sizin ihtiyaçlarınızın aynısını onlarda hissediyorlar. Powerbar yarışmalardan gelen heyecanı ve meydan okuduğunda hissedilen o duyguyu en iyi anlayan markalardan biri. Hiç bitmeyen günlerden inanılmaz dönüşlere, oyun öncesi ısınma işlemlerinden oyun sonrasındaki kazanmanın mutluluğuna kadar yanınızda olan PowerBar, her sporcuya en iyi şekilde faydalanmasını ve kazanmayı özendirir. İşte bu nedenle, tüm sporculara mükemmel tat ve sporun her aşamasında ihtiyaç duyulan uygun beslenme konularında hizmet vermektedirler.

Her koşulda yarışı sürdürmenize yardımcı olan üstün Powerbar Protein ve Powerbar Protein Bar ürünleri günümüz sporcularına başarılı olabilmek ve yeni hedefler kazandırmak için ihtiyaç duydukları tutkuyu sunmaktadır.