Weider

Weider Ürünleri

   Toplam Ürün Sayısı : 2
  • 1


Supplement denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir Weider. Joe Weider tarafından kurulan markanın ortaya çıkışı büyük bir başarı hikayesidir. Phoenix, Arizona merkezli ve 70 yıllık uzmanlığa sahip firma uzun, daha güçlü ve daha sağlıklı bir yaşam için hazırladığı ürünleri tüketicilere sunmaktır.

1936 yılından bu yana WEIDER Ailesi ve markası, bu önemli özelliklere dayalı yenilikçi besin takviyeleri geliştirmiştir. Kendiniz ve aileniz için daha iyi yaşayın felsefesini benimseyen firma bu düşünceye ulaşmak için; tüm üretim ve beslenme standartlarını karşılayan kalite, tüketicinin istediği etkili faydalar sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış içerikler, ağlık ve esenliğin tüm yönlerini içeren dünya çapında bilgi ağı ve hedeflerinize ulaşabilmek için güvenebileceğiniz ürünler geliştirmektedir.

Weider, yarım yüzyılı aşkın bir süredir sağlık bilincine sahip kişilerin güvenini basit bir nedenle elde etti; ürünlerin kalitesi ve etkinliği her şeyin üzerinde. Bugün, Weider adı, dünyadaki sağlık ve fitness ile eşanlamlı olup, 120 den fazla ülkede satılan kaliteli marka, bilgi, ürünler ve hizmetlerdir.

Ülkemizde de en çok tercih edilen markaların başında yer aldığı gibi özellikle Weider protein tozu aroma çeşitleri ile hem damakları hem sportmen kalpleri fethetmeyi başardı. Weider Whey protein dışında Arginin Xplode, L-Glutamin ve Mega Mass 2000 ürünleri göz alıcı içerikleri ile ünlüdür.