https://www.vitamin.com.tr/markalar/windmill_156

WINDMILL

   Toplam Ürün Sayısı : 6
  • 1


Windmill Health Products 40 yılı aşkın bir süredir piyasa değişikliklerini karşılamak için yenilikçi ürünler yaratmayı kendine misyon edinmiştir.

Windmillin çok sayıda ve sürdürülebilir sağlık ürünleri dizisi, tekli vitaminler ve mineraller, multivitaminler, gıda takviyeleri, özel formüller, anti-aging beslenme gibi çeşitli pazar ihtiyaçlarını karşılar. Windmill ürünleri paketleme seçenekleri ve benzersiz tasarımlarıyla da öne çıkmaktadır.

Amerikada sağlıklı gıda ve mağazaları, eczaneler ve ecza ürünleri satabilen diğer mağazalar dahil olmak üzere 150.000 den fazla noktada satılan Windmill Türkiye satış noktası vitamin.com.tr ve vitamin mağazalarıdır.

Dünya üzerinde sağlıklı yaşam ürünleri gittikçe artan talepleri ile tüm sektörler içinde paylarını arttırmaktadır. Bugün, ABDli yetişkin nüfusun %71 i, sağlıklı yaşam için çaba harcamak için vitamin veya besin takviyeleri kullanıyor. Bu alanda hizmet veren ve üretim yapan Windmill şuan Türkiyede Windmill Folik Asit, Windmill Coenzym Q10, Ginkgo Biloba, Milk Thistle, Biotin ve Kalsiyum Magnezum Çinko ürünleri ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.